Relax &

Masaż

Zapomnij o troskach i odpręż się w trakcie masażu bezpośrednio w Twoim apartamencie – dostępne w każdej lokalizacji!

Zadzwoń i umów się już teraz!  +48 530 831 165

Oferujemy bogatą ofertę masażu, współpracujemy z dyplomowanymi masażystami.

Jesteście Państwo zmęczeni po całym dniu służbowych zajęć, a może chcecie jeszcze bardziej się zrelaksować podczas pobytu w naszych apartamentach?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty profesjonalnego masażu bezpośrednio w Państwa apartamencie. Szczegółowa oferta dostępna poniżej! Zapraszamy do naszej recepcji lub kontaktu telefonicznego w celu umówienia terminu.

team-member-img

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy jest terapią wspomagającą powrót do sprawności po przebytych urazach, złamaniach, kontuzjach sportowych, przy różnego rodzaju schorzeniach kostnych i stawowych. Metoda na walkę z bólem i dyskomfortem z nim związanym. Jest masażem powstałym na bazie masażu klasycznego, w którym szczególny nacisk kładzie się na problematyczną część ciała w oparciu o wywiad z Pacjentem. Masaż ten ma działanie przede wszystkim lecznicze, terapeutyczne, przeciwbólowe i rozluźniające.

Czas masażu Cena masażu
Klasyczny
90 min 90 zł
60 min 60 zł
30 min 40 zł
team-member-img

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia. Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało.

Czas masażu Cena masażu
Relaksacyjny całościowy
60 min 60 zł
Relaksacyjny częściowy
30 min 40 zł
Aromaterapia lub
Masaż gorącymi olejkami
60 min 60 zł
30 min 40 zł
team-member-img

Masaż antycellulitowy

Masaż antycellulitowy. Cellulit jest przypadłością typowo kobiecą i źródłem wielu frustracji. Charakterystyczna „pomarańczowa skórka” umiejscawia się najczęściej w okolicach ud, pośladków i brzucha, rzadziej karku i przedramion. Nierówna i gąbczasta skóra to efekt złożonych zmian w budowie tkanki łącznej i zaburzeń mikrokrążenia. Narastający obrzęk zakłóca funkcje sąsiednich tkanek doprowadzając do zwłóknień. Przyczyną kłopotów jest często brak ruchu, złe odżywianie, a także zmiany hormonalne.

Czas masażu Cena masażu
Antycellulitowy
60 min 80 zł
team-member-img

Peeling i masaż

Peeling ciała i masaż stosowany jest na powierzchni skóry w celu delikatnego usunięcia obumarłych komórek i zanieczyszczeń z jej powierzchni. Do tego celu używamy specjalnych preparatów złuszczających, zawierających drobinki ścierające. Jeżeli Twoja skóra jest szorstka lub pojawiają się na niej pierwsze oznaki starzenia, opalałaś się nadmiernie w solarium lub na słońcu, chcesz usunąć drobne niedoskonałości skóry, to zapraszamy na masaż z peelingiem. Po nim twoja skóra stanie się jedwabiście gładka, dobrze wypielęgnowana i zdrowsza.

Peeling całego ciała to starannie wykonany manualnie zabieg złuszczający całego ciała, który doskonale przygotowuje skórę ciała do kolejnych zabiegów, ale przede wszystkim wygładza i oczyszcza skórę, przyspiesza usunięcie obumarłych komórek naskórka, poprawia mikrokrążenie, elastyczność i koloryt skóry, delikatnie natłuszcza, ułatwia wchłanianie kosmetyków. Zabieg jest zakończony prysznicem.

Czas masażu Cena masażu
Peeling + masaż
60 min 70 zł
Peeling całego ciała
45 min 50 zł
team-member-img

Masaż izometryczny

Masaż izometryczny jest stosowany do wzmocnienia i rozbudowania mięśni po wypadkach. Stosuje się ten rodzaj masażu w leczniczym jak również w sportowym.

Czas masażu Cena masażu
Izometryczny
30 min 40 zł
team-member-img

Światłoterapia

Światłoterapia jest stosowana do każdego rodzaju masażu. Jest to światło spolaryzowane, jego zadaniem jest przyspieszenie regenerowania ciała i do wytwarzania witaminy D.

Czas masażu Cena masażu
Światłoterapia
10 min 10 zł

Masaż leczniczy

Masaż relaksacyjny

Masaż antycellulitowy

Peeling i masaż

Masaż izometryczny

Światłoterapia