Lokalizacje

Nasze apartamenty zlokalizowane są we wspaniałych miejscach w Szczecinie, każdy znajdzie odpowiednie dla siebie! Nie wiesz którą wybrać? Sprawdź poniżej.

WYSOKI APARTAMENTOWIEC Z ŚWIETNYM WIDOKIEM

Bandurskiego

Apartamentowiec przy ulicy Bandurskiego to najwyżej położony budynek w Szczecinie! Dla szczególnie wymagających Gości przygotowaliśmy unikalne i komfortowe apartamenty noclegowe. Z ich okien roztaczają się niepowtarzalne widoki uzyskane dzięki lokalizacji na Wzgórzach Warszewskich oraz położeniu na najwyższych piętrach blisko pięćdziesięciometrowego wieżowca.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA | CENTRUM MIASTA

Hanza Tower

Apartamenty są położone w najwyższym apartamentowcu w Szczecinie. Bez dodatkowych opłat dostępny dla Gości jest basen i sauna w budynku, a także ogólnodostępny taras widokowy na 27 piętrze. Każdy z apartamentów w tym budynku jest wyposażony w klimatyzację. Budynek jest nowoczesny, luksusowy z kontrolą dostępu i ochroną.

NOWE MIASTO

Potulicka

Apartamenty przy ulicy Potulickiej zlokalizowane są w nowowybudowanym kompleksie apartamentów w dzielnicy Szczecina – Nowe Miasto, w niedalekiej odległości od dworca kolejowego Szczecin Główny. Lokalizację od centrum Szczecina dzieli ok. 1,5 km. Przy budynku znajduje się bezpłatny parking, nie ma strefy płatnego parkowania.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA W CENTRUM

Janosika

Apartamenty przy ulicy Janosika mieszczą się w nowoczesnym, odnowionym budynku. To doskonały wybór dla osób ceniących sobie lokalizacje w centrum miasta, w niedalekiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej! W odległości krótkiego spaceru znajduje się największy park w Szczecinie oraz amfiteatr.

DOSKONAŁY DOJAZD

Floriana

Apartamenty przy ulicy Energetyków 8 zlokalizowane są na pierwszym piętrze samodzielnego budynku o nazwie Dom Bonhoeffera (w którym znajduje się tylko pięć apartamentów oraz sala konferencyjna) stojącego przy placu kościelnym na rogu ulic Floriana i Energetyków. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum i bezproblemowy wyjazd z miasta. Budynek posiada osobne wejście na kod, a na terenie można bezpiecznie pozostawić auto.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA | STARE MIASTO

Podgórna

Apartamenty przy ulicy Podgórnej zlokalizowane są w nowoczesnym i eleganckim budynku. To doskonały wybór dla osób ceniących sobie lokalizacje w bezpośredniej bliskości starego miasta oraz Bulwarów Szczecińskich. W odległości kilkuminutowego spaceru znajduje się szczecińskie Stare Miasto z licznymi restauracjami oraz barami.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA | STARE MIASTO

  Świętego Ducha

Elegancki apartamentowiec oddany do użytku w połowie 2021 roku. Budynek w doskonałej lokalizacji – cicha uliczka w ścisłym centrum. Dziesieciominutowy spacer pozwala dotrzeć tu zarówno z dworca kolejowego jak i dotrzeć do takich atrakcji jak: nadodrzańskie bulwary, Stare Miasto czy słynne Wały Chrobrego.

W SĄSIEDZTWIE WAŁÓW CHROBREGO

Emilii Plater

Apartamenty przy ulicy Emilii Plater zlokalizowane są w nowoczesnej, wybudowanej w 2016 roku kamienicy. Ich doskonała lokalizacja pozwala na dotarcie do najbardziej znanych miejsc w Szczecinie w trakcie kilkunastominutowego spaceru. W bezpośredniej bliskości znajdują się sklepy spożywcze, liczne restauracje i kawiarnie. Przystanek komunikacji miejskiej znajduje się na skrzyżowaniu za rogiem budynku.

CENTRUM SZCZECINA

Chmielewskiego

Apartamentowiec oddany do użytku w II kwartale 2021 roku. Zlokalizowany w dzielnicy Pomorzany, w bezpośredniej bliskości przystanek tramwajowy oraz szpital. Budynek położony na wysokiej skarpie nadodrzańskiej więc z wyższych pięter roztacza się szeroki widok na dolinę Odry. Bliskość dworca kolejowego to dodatkowy atut.