Lokalizacje

Nasze apartamenty zlokalizowane są we wspaniałych miejscach w Szczecinie, każdy znajdzie odpowiednie dla siebie! Nie wiesz którą wybrać? Sprawdź poniżej.

Apartamenty High Tower

WYSOKI APARTAMENTOWIEC Z ŚWIETNYM WIDOKIEM

Bandurskiego

Apartamentowiec przy ulicy Bandurskiego to najwyżej położony budynek w Szczecinie! Dla szczególnie wymagających Gości przygotowaliśmy unikalne i komfortowe apartamenty noclegowe. Z ich okien roztaczają się niepowtarzalne widoki uzyskane dzięki lokalizacji na Wzgórzach Warszewskich oraz położeniu na najwyższych piętrach blisko pięćdziesięciometrowego wieżowca.

Lokalizacja Emilii Plater

W SĄSIEDZTWIE WAŁÓW CHROBREGO

Emilii Plater

Apartamenty przy ulicy Emilii Plater zlokalizowane są w nowoczesnej, wybudowanej w 2016 roku kamienicy. Ich doskonała lokalizacja pozwala na dotarcie do najbardziej znanych miejsc w Szczecinie w trakcie kilkunastominutowego spaceru. W bezpośredniej bliskości znajdują się sklepy spożywcze, liczne restauracje i kawiarnie. Przystanek komunikacji miejskiej znajduje się na skrzyżowaniu za rogiem budynku.

NOWE MIASTO

Potulicka

Apartamenty przy ulicy Potulickiej zlokalizowane są w nowowybudowanym kompleksie apartamentów w dzielnicy Szczecina – Nowe Miasto, w niedalekiej odległości od dworca kolejowego Szczecin Główny. Lokalizację od centrum Szczecina dzieli ok. 1,5 km. Przy budynku znajduje się bezpłatny parking, nie ma strefy płatnego parkowania.

Lokalizacja Janosika

DOSKONAŁA LOKALIZACJA W CENTRUM

Janosika

Apartamenty przy ulicy Janosika mieszczą się w nowoczesnym, odnowionym budynku. To doskonały wybór dla osób ceniących sobie lokalizacje w centrum miasta, w niedalekiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej! W odległości krótkiego spaceru znajduje się największy park w Szczecinie oraz amfiteatr.

Lokalizacja Ostrowska Park

SPOKOJNA OKOLICA

Ostrowska

Apartamenty przy ulicy Ostrowskiej zlokalizowane są w budynku w spokojniej, zielonej okolicy, w nowoczesnej inwestycji.  Dostępny jest plac zabaw dla Państwa dzieci widoczny z okien naszego budynku, przez co nasz apartament doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi. W najbliższej okolicy budynku znajdziecie Państwo mały staw i piękne miejsca do spaceru.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA | STARE MIASTO

Podgórna

Apartamenty przy ulicy Podgórnej zlokalizowane są w nowoczesnym i eleganckim budynku. To doskonały wybór dla osób ceniących sobie lokalizacje w bezpośredniej bliskości starego miasta oraz Bulwarów Szczecińskich. W odległości kilkuminutowego spaceru znajduje się szczecińskie Stare Miasto z licznymi restauracjami oraz barami.